Futboliuko finišas – „Draugystės įvartis!”

„Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Projektas „Futboliukas“  – tai kelionė po futbolo pasaulį, kuri tęsėsi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį Vyturiukų futbolo komandos laukė nauji iššūkiai ir išbandymai. Pažintis su futbolu vyko ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidinant ir bendraujant tarpusavyje. Visa tai leido suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

Gegužės 31 dieną mūsų mažieji futbolo profesionalai pakvietė visus darželio draugus iš arčiau susipažinti su šia sporto šaka ir kartu įveikti paskutinį šio sezono iššūkį „Draugystės įvartis!“. Susirinko didžiulis būrys sirgalių, kai kurie atėjo nešini palaikymo plakatais.  Daug juoko, palaikymo šūksnių ir švilpuko garsų skambėjo darželio kieme, kai komandos draugiškai varžėsi ir rodė, kaip meistriškai išmoko valdyti futbolo kamuolį. Visi projekto dalyviai – mažieji futbolininkai – buvo apdovanoti diplomais ir garsiais plojimais, o žiūrovai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su futbolu ir išbandyti savo jėgas futbolo aikštelėje.

Futboliukas  neatsisveikina, o sako iki pasimatymo kitais metais! Mūsų laukia dar daug draugiškų įvarčių!

Visus 2022-2023 m. m. mūsų futbolo komandos nuotykius galima pamatyti šiuo adresu, paieškos laukelyje įvedus Pakruojo vaikų lopšelis-darželis „Vyturėlis”:

https://www.asfutboliukas.lt/galerija

Projekto koordinatorė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Kukutienė

Close Menu