„Silvestrui Dūdelei-90: švenčiame visi!“

Gegužės 15 dieną darželio ugdytiniai – „Kodėlčiukai“, „Pelėdžiukai“, „Aitvariukai“ ir „Šypsenėlės“ – dalyvavo smagioje šventėje „Silvestrui Dūdelei-90: švenčiame visi!“.   Ruošdamiesi šventei vaikai grupėse kūrė lėles eisenai – dekoravo, puošė ir kūrybiškai įgyvendino savo sumanymus. 🎭🎈 Šventės dieną mažieji leidosi į linksmą eiseną nuo skverelio iki parko estrados, kur jų laukė daugybė pramogų ir gerų emocijų. ☀️ Vaikai džiaugėsi gautais medaliais, stebėjo nuotaikingą spektaklį „Trys lokiai“, susitiko su vaikų mylimais Šuniukais Patruliais, žaidė su muilo burbulais ir smagiai leido laiką kartu. 🧁🫧 Ši graži šventė vaikams dovanojo daug šypsenų, bendrystės ir kūrybinio džiaugsmo. 💛☀️Už smagią ir prasmingą šventę nuoširdų AČIŪ tariame Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešajai bibliotekai! 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Kriščiūnaitė

 

Close Menu