Judumo savaitės pradžia su linksmais šokiais!

Europos judumo savaitė – tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Kasmet Europos Komisija paskelbia po naują Europos judumo savaitės temą, šiemet ji – „Bendrauk lengviau“, o šūkis „Judėk laisviau“.

Rugsėjo 16 d. prisijungėme prie akcijos „Šoka visa Lietuva“, kuri pakvietė smagiai ir judriai pradėti judumo savaitę, šokiu parodant judėjimo svarbą ne tik mūsų sveikatai, bet ir aplinkai.

Rugsėjo 22 d. – Diena be automobilio. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Žmonės raginami bent šią dieną mieste išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo priemonių – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu.

Pakruojo rajono sporto centras  kviečia prisijungti ir dalyvauti individualiame dviračių žygyje po Pakruojo kraštą ir taip ne tik sportuoti, bet ir įsiamžinti prie gražiausių ir lankytinų rajono vietovių.

ŽYGIO DALYVIAI TURI:
• Dviračiu aplankyti, kuo daugiau rajono seniūnijų ir Pakruojo įžymių vietovių ir lankytinų objektų.
• Įveikti ne mažiau 30 km.
• Įsiamžinti prie aplankytų vietų ir objektų. (Foto)

TRASOS:
Individualus, savarankiškas trasos įveikimas savo pasirinktose vietovėse. (Pastaba: sumuojamas kelių dienų atstumas).

Nesvarbu kuriuo laiku, nesvarbu kuriuo paros metu, bet kada iki 2022 m. rugsėjo 22 d. 24 val.

Įveikę žygį dalyviai el. paštu zygisuzlaisve@gmail.com iki rugsėjo 23 d. 15:45 val. atsiunčia įveiktų trasų skaitmeninę kopiją, foto prie įsiamžintų vietovių, duomenys apdovanojimui: vardas, pavardė, vietovė, atstumas (ne mažiau 30 km), datos.

APDOVANOJIMAI:
• Visiems dalyvavusiems važiavime bus įteiktos skaitmeninės atminimo padėkos.
• Daugiausiai kilometrų įveikęs dalyvis bus apdovanotas sporto centro įsteigtu prizu.

STARTAS: Rugsėjo 16 d.
FINIŠAS: Rugsėjo 22 d. 24:00 val.

Vyturiečiai – visada linksmai ir judriai gyvenanti bendruomenė, judumo savaitę kviečia visus kuo daugiau judėti, keliauti, domėtis rudenėjančia savo miesto aplinka, gatvėmis, žaliosiomis ir judriosiomis zonomis, kiekvieną kartą pamatant ir užfiksuojant  nuolat kintančios gamtos pokytį. Fiksuoti galima įvairiai: akimis, jausmais, kvėpavimu, širdimi ir fotografuojant telefonu ar fotoaparatu.

Judėkime sau priimtinais būdais!  Būkime sveiki, energingi ir laimingi!

 

Close Menu