Projektas „Gamta-mūsų namai” sėkmingai tęsiasi!

Darželyje vykdomo tęstinio aplinkosauginio švietimo projekto “Gamta-mūsų namai” viena iš numatytų veiklų – edukacinių plakatų įsigijimas – sėkmingai įgyvendinta.  Darželio lauko edukacines erdves papildė trys edukuojantys plakatai: “Plunksnuoti kaimynai”, “Lietuvoje gyvenantys vabzdžiai” ir “Žalioji abėcėlė”.

„Plunksnuoti kaimynai“ – plakatas, vaizduojantis paukščius, įsikūrė lauko edukacinėje erdvėje „Paukščiai giesmininkai“. Prie paukščių nuotraukų yra pateikti QR kodai. Juos nuskaičius telefonu galima girdėti pasirinkto paukščio giesmelę. Vaikai gali mokytis apie paukščius ir klausytis jų giesmelių, pažinti spalvas bei raideles. Visi paukščiai gyvena darželio teritorijoje arba gretimoje aplinkoje už tvoros.

„Lietuvoje gyvenantys vabzdžiai“ – spalvotas ryškus plakatas skatina gilintis į vabzdžių pasaulį. Čia vaizduojami po keletas rūšių drugelių, vabalų, žirgelis (gražutė) ir kiti vabaliukai. Šį plakatą pakabinome šalia vabzdžių viešbučių – lauko edukacinėje erdvėje „Vabaliukų rezidencija“.

„Žalioji abėcėlė“ spalvingas ir akį traukiantis plakatas, vaizduojantis vaisius, daržoves ir augalus puikuojasi prie mūsų darželio sodo –lauko edukacinėje erdvėje „Žalioji erdvė“. Vaikai, pažindami augalėlius, mokysis pažinti ir raideles!  Šis edukacinis plakatas, tikra mūsų sodo puošmena, skatinanti kuo daugiau sužinoti ir išmokti.

Keliaujant aplink darželį ir ieškant lauko edukacinėse erdvėse įsikūrusių spalvingų plakatų, skatinančių domėtis mus supančia gamta, kviečiame žvilgtelėti ir į šiltnamį, kuriame jau dygsta vaikučių pabertos įvairios sėklytės bei pasigrožėti nuostabiai žydinčiu ir kvepiančiu sodu.  Visa tai sukurta mūsų visų darbščių rankyčių ir mylinčių gamtą žmogučių kruopštaus darbo dėka, vykdant projektą “Gamta-mūsų namai”.

 

Close Menu