Vakar prasidėjusi vasara tęsiasi!!! Valioo!!!

Tarptautinė vaikų gynimo diena mūsų darželio vaikučiams prasidėjo susitikimu su Pakruojo rajono bendruomenės ir Pakruojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais, bei jų bičiuliais. Policijos bičiulis šunelis Amsis ir ugniagesių gelbėtojų bičiulis bebras Ugnius žaismingai pasveikino vaikus su prasidėjusia vasara ir priminė saugaus elgesio taisykles namuose, gatvėje ir prie vandens telkinių. Vaikučius pradžiugino pareigūnų dovanos: spalvingi balionai ir spalvinimo knygelės.  Tariame didžiulį AČIŪ ir sakome iki kitų susitikimų!

Saulėtai šilta pirma vasaros dienelė kvietė linksmai šėlioti, šokti ir dainuoti. Kakės (mokytoja Lina) ir Makės (mokytoja Skaidrė) linksmos išdaigos, pokštai, užduotėlės ir spalvingi balionai vaikučių veidukuose „piešė” linksmas šypsenas ir žadino norą linksmintis, džiaugtis, išdykauti ir garsiai garsiai juoktis Į dangų kylantys muilo burbuliukai, kuriuos suko stebuklinga mašina, dar labiau sustiprino džiugias vaikučių emocijas. Už burbuliukus labai dėkingi Martutės mamytei Eglei AČIŪ!!!

Tegul skrenda vaikystė svajonių sparnais, džiugiais ir saulėtais vasaros takais ir laukais. Įspūdingos ir nepaprastos vasaros mūsų vaikučiams ir mums visiems.  Gaudykime saulės dovanas!!!

Close Menu